دوشنبه های ورزشی در بوستان نیاوران آغاز می شود

یکشنبه, 16 شهریور 1399 ساعت 14:19 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دوشنبه های ورزشی با هدف تاکید بر ضرورت آمادگی جسمانی در فعالیت های روزمره و ارتقای سطح سلامت شهروندان، از این هفته به طور منظم در بوستان نیاوران برگزار می شود.

به گزارش آدینه نیون به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید عباس سجادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه اعلام کرد: اجرای "دوشنبه های ورزشی" با شیوه صحیح می تواند نقش بسیار مهمی در کسب آمادگی جسمانی روزانه و نشاط و شادابی فرد داشته باشد، علاوه بر این ورزش روزانه موجب کاهش خطر بیماریهای قلبی عروقی، تقویت سیستم ایمنی بدن، ارتقای سطح بهداشت روان، کاهش اضطراب، افسردگی، تنظیم و تعدیل میزان استرس و حتی تغییرات شخصیتی با افزایش امید به زندگی و بهبود کیفیت زندگی خواهد شد.
وی ضمن دعوت از همه ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی، از آنها خواست روز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه ساعت 7 و 30 دقیقه در بوستان بزرگ نیاوران، آمفی تئاتر روباز واقع در ضلع شمال شرقی بوستان و جنب باشگاه شهدای نیاوران با رعایت پروتکل های بهداشتی حضور یابند.

سجادی تصریح کرد: باتوجه به شرایط همه گیری کرونا و ضرورت رعایت نکات ایمنی بهداشتی به منظور پیشگیری، جانمایی ورزشکاران با حفظ فاصله ۲ متر علامت گذاری و با برچسب بر روی زمین مشخص شده است.

وی افزود: استفاده از وسایل حفاظت شخصی از جمله ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده بر پایه الکل توسط کلیه مربیان و شرکت کنندگان توصیه می شود.

خواندن 334 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر تیتراخبار ورزشی

آدینه نوین میزبان:

ما 106 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family