تیراندازی و جراحت هشت تن در «تگزاس» مطلب ویژه

شنبه, 24 خرداد 1399 ساعت 15:32 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پلیس ایالت «تگزاس» در آمریکا از تیراندازی یک مرد به سوی شماری از مردم اطراف یک مشروب‌فروشی و جراحت هشت تن خبر داد.

 

به گزارش  آدینه نوین، در ادامه تیراندازی در شهرهای آمریکا، پلیس ایالت «تگزاس» از شلیک یک مرد به سمت چند تن دیگر اواخر جمعه شب به وقت محلی خبر داد.

به نوشته وبگاه «هیل» این حادثه در حالی رخ داد که نگهبانان یک مشروب‌فروشی در «سن آنتونیو» در ایالت تگزاس از حضور یک مرد به این مکان جلوگیری کردند و متعاقب این حادثه، این شخص با شلیک گلوله هشت تن را مجروح کرد.

«ویلیام مک مانوس» رئیس پلیس منطقه اعلام کرد که ضارب پس از درگیری لفظی با نگهبانان این مکان، به سمت خودروی خود در پارکینگ رفته و با شلیک گلوله از یک اسلحه هشت تن را زخمی کرد. زخمی شدگان پنج زن و سه مرد  بودند که به بیمارستان انتقال یافتند. پلیس اعلام کرده که حال زخمی شدگان این ماجرا مساعد است.

رئیس پلیس این  منطقه همچنین از جستجو برای یافتن ضارب این ماجرا و تامین امنیت مناطق اطراف این مکان تفریحی از سوی ماموران پلیس خبر داد.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌هایی مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می‌شود و تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می‌دهند اما لابی سلاح به اندازه‌ای در آمریکا قدرت دارد که تاکنون کنگره هم حاضر نشده اقداماتی برای محدود کردن حمل سلاح در این کشور انجام دهد.

چندی قبل نیز تیراندازی در منطقه «مورگان کانتی» در ایالت آلاباما در آمریکا 7 کشته برجای گذاشت. پلیس ایالت آلاباما  پس از حضور در محل گزارش تیراندازی، جسد 7 زن و مرد را در خانه‌ای در حال سوختن پیدا کرد.

خواندن 680 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 25 خرداد 1399 ساعت 12:07
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فیلم ها

سر تیتر خبرها

آدینه نوین میزبان:

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family