ارزیابی عملکرد واحدهای بانک توسعه تعاون باهدف ارتقای کارآمدی صورت می‌پذیرد مطلب ویژه

چهارشنبه, 23 مهر 1399 ساعت 16:23 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون ارزیابی واحدهای ستادی و صف بانک را در راستای ارتقای کارآمدی عنوان نمود.

 

به گزارش آدینه نوین، ایرج شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان البرز اظهار داشت: تحقق شاخص‌های مطلوب مالی و بانکی درگرو انجام صحیح عملیات بانکی، بازاریابی اصولی، تعامل دوجانبه با مشتریان امکان‌پذیر است.

وی افزود: هر موسسه مالی برای ادامه فعالیت به‌صورت اثربخش، نیازمند ارتقای سطح کارآمدی و بهره‌وری است و کلیه واحدهای استانی و شعب، سهم مشخصی در ایجاد کارنامه مثبت مالی بانک در بازه‌های زمانی گوناگون دارند.

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: نظام برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک، با آگاهی از تکالیف ملی، وضعیت شعب، مزیت منطقه‌ای، سابقه فعالیت‌ها، محصولات بانک و ابزارهای در اختیار واحدهای استانی و شعب، شاخص‌ها را در سطوح مختلف هدف‌گذاری نموده و به واحدهای استانی و شعب ابلاغ نموده‌اند.

شیخ‌زاده تصریح نمود: میزان تکالیف مشخص‌شده برای واحدهای استانی و شعب در تحقق مطلوب شاخص‌های تسهیلات پرداختی، تجهیز منابع، صدور ضمانت‌نامه و سایر شاخص‌ها نشان‌دهنده حداکثر هدف مورد انتظار نیست و درصورتی‌که همکاران شعب با آگاهی از ظرفیت‌های موجود در منطقه جغرافیایی تحت پوشش، زمینه‌ساز عملکردی فراتر از اهداف برنامه را فراهم نمایند، اقدام مهمی در راستای ارتقای سیستم برنامه و عملکرد بانک به اجرا درآورده‌اند.

وی با اشاره به نقش مهم ابتکار و خلاقیت همکاران در ارائه پیشنهادهای کارآمد به مشتریان حقیقی و حقوقی گفت: ارکان بازاریابی و اعتباری بانک در واحدهای ستادی و صف با ارائه گزینه‌های متنوع به مشتریان می‌توانند در تأمین نیاز واحدهای اقتصادی و همچنین ارتقای سطح عملیات بانکی واحد خود کوشا باشند.

امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد بانک ضمن تبیین نحوه عملکرد استان البرز در نیمه ابتدایی سال جاری گفت: تسهیلات پرداختی استان طی این دوره بالغ‌بر 3700 میلیارد ریال و ارزش ضمانت‌نامه صادره نیز 650 میلیارد ریال بوده است.

علی غیاثی مدیر شعب استان البرز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده گفت: برنامه ابلاغی به استان البرز تکلیف مهمی را به همکاران استان برای تحقق سهم بسزایی از موفقیت بانک مشخص نموده است و امید است با توجه به برخی کمبودها، با تلاش همکاران نتیجه مطلوبی در پایان سال جاری در استان به وقوع بپیوندد.

گفتنی است در این جلسه معاونین استان و همچنین روسای برخی شعب منتخب مطالبی را در خصوص مشکلات و ارائه راهکارها مطرح نمودند.

خواندن 60 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 مهر 1399 ساعت 16:33
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سر تیتراخبار بانک و بیمه و بورس

آدینه نوین میزبان:

ما 285 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family