وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت به دنبال واسپاری آذرآب، هپکو و واگن پارس بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی است.

تامین مالی طرح اقدام ملی مسکن در حالی با ابهام و اما و اگر مواجه شده که وزارت راه و شهرسازی از حذف متقاضیانی که در موعد مقرر آورده نقدی را تامین نکنند، خبر داده است.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد میزان تولید در اقلام مهم صنعت ساختمان بیش از دو برابر نیاز کشور است.

مراسم فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره آموزشی بین المللی آتش نشانی فرودگاهی با حضور جمعی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد که با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته از هم‌اکنون آماده انجام پروازهای زائران کربلا و اربعین هستیم و با طرف عراقی هم مذاکراتی انجام داده‌ایم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
پنج شنبه, 24 مرداد 1398 ساعت 08:23

برگزاری اولین رالی بزرگ خانوادگی خودروهای سنگین در کشور

نوشته شده توسط

اولین رالی بزرگ خانوادگی خودروهای سنگین کشور روز جمعه ۲۵ مردادماه ساعت ۱۶ از مبدا میدان استاندارد شهر کرج واقع در استان البرز با مدیریت خانم زهرا کیانی؛ رئیس کمیته خودروهای سنگین کشور و اولین راننده خانم حمل بارهای فوق سنگین کشور با حمایت مادی، معنوی و مشارکت شرکت دانش‌بنیان باروان؛ پنجره واحد هوشمند حمل و نقل کالا برگزار می‌شود.

کاهش 15 تا 18 درصدی تردد یک‌سر خالی ناوگان کامیونی جاده‌ای و تسهیل ارتباط صاحبان بار، شرکت حمل و نقل و راننده، از مواردی است که مشاور علمی و فنی کانون کامیون‌داران کشور به عنوان مزایای بازارگاه‌های الکترونیکی حمل بار جاده‌ای‌ اعلام کرد.

نشست نماینده سازمان خصوصی‌سازی و مالک ایران ایرتور با موضوعات واگذاری شرکت هواپیمایی ایران ایرتور برگذار شد.

 رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی با بیان اینکه تعداد زیادی راننده به جرم حمل مواد مخدر که خودشان بی‌اطلاع بوده‌اند، در کشورهای مختلف زندانی هستند، گفت: در کشورهایی نظیر ترکیه، ایتالیا و آلمان راننده ایرانی زندانی داریم.

 از 25 تا 27 تیرماه بیست و دومین اجلاس هیئت عمومی نظام مهندسی ساختمان  که یکی از بزرگ‌ترین نشست های تخصصی  مهندسان است.برگزار می شود.

 

سر تیتراخبار راه و مسکن

آدینه نوین میزبان:

ما 99 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family