با باور قلبی و توجه به همه جزئیات و ابعاد طرح، منطقه۲۱ می تواند "نمونه موفق اجرای طرح کاپ" در شهر تهران باشد.

دوشنبه, 28 مهر 1399 ساعت 15:35

ملاقات مردمی در منطقه۲۱ به ایستگاه بیست و یکم رسید

نوشته شده توسط

در قالب "دوشنبه های مردمی"، بیست و یکمین جلسه ملاقات مردمی با شهروندان با "رعایت فاصله ایمن مراجعین با مدیران ارشد شهری" در منطقه۲۱ تشکیل شد.

یکی از مهم ترین و زیربنایی ترین عوامل پیشرفت یک جامعه، حفظ امنیت است که امروزه با حضور و فرماندهی خردمندانه نیروی انتظامی در شهر آن را مشاهده می کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر استمرار اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا در میادین میوه و تره بار گفت: این سازمان در 8 ماه گذشته و از روز اول اعلام ورود ویروس کرونا به کشور تا امروز که شاهد شیوع این ویروس هستیم، فعالیت‌های شبانه‌روزی برای مقابله با کرونا را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه متأسفانه دولت به تعهدات خود در قبال ناوگان حمل‌ و نقل عمومی پایتخت از جمله پرداخت سهم یک سومی خود از مبلغ تمام شده کرایه اتوبوس‌ها عمل نمی‌کند، گفت: اگر دولت کماکان سهم خود را پرداخت نکرده و به مدیریت شهری کمک نکند، مطمئناً ناوگان اتوبوسرانی پایتخت دچار فروپاشی می‌شود.

تازه‌ترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که براساس آن قیمت محصولات میادین میوه و تره بار 33 درصد پایین‌تر از قیمت‌های سطح شهر است، حاکی از کاهش قیمت 6 محصول در این مراکز است.

سر تیتراخبار اجتماعی

آدینه نوین میزبان:

ما 92 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family