مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر استمرار اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا در میادین میوه و تره بار گفت: این سازمان در 8 ماه گذشته و از روز اول اعلام ورود ویروس کرونا به کشور تا امروز که شاهد شیوع این ویروس هستیم، فعالیت‌های شبانه‌روزی برای مقابله با کرونا را در دستور کار خود قرار داده است.

تازه‌ترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که براساس آن قیمت محصولات میادین میوه و تره بار 33 درصد پایین‌تر از قیمت‌های سطح شهر است، حاکی از کاهش قیمت 6 محصول در این مراکز است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه این مجموعه بزرگ با در اختیار داشتن 250 میدان و بازار به صورت تمام وقت در خدمت شهروندان است، گفت: این مراکز خدماتی نقش انکارناپذیری در تامین ارزاق و مایحتاج عمومی شهروندان بر عهده دارند.

میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان، روز شنبه بیست و ششم مهر از ساعت 8 صبح تا یک بعد از ظهر باز هستند.

چهارشنبه, 23 مهر 1399 ساعت 16:54

میادین میوه و تره بار تهران جمعه تعطیل و شنبه باز هستند

نوشته شده توسط

میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران روز جمعه بیست و پنجم به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) تعطیل و شنبه بیست و ششم مهر از ساعت 8 صبح تا یک بعد از ظهر باز هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه طبق آمارهای موجود، سرانه مصرف ماهی در تهران نسبت به میانگین کل کشور پایین‌تر است، گفت: میدان میوه و تره بار بعثت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز عرضه و توزیع ماهی و آبزیان کشور، به طور متوسط روزانه بین 150 تا 200 تُن ماهی عرضه می‌کند.

سر تیتراخبار رفاه و خدمات اجتماعی

آدینه نوین میزبان:

ما 131 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family