چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 07:52

چهارمین المپیاد سواد رسانه‌ای برگزیدگانش را شناخت

نوشته شده توسط

چهارمین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

عباس پیری تهیه‌کننده برنامه رادیویی «میدان امام حسین(ع)» درباره ویژگی‌های این برنامه شبانه که از یک حسینیه سیار در شهر تهران روی آنتن می‌رود توضیحاتی ارائه کرد.

برنامه‌ای با نام «ملا نصرالدین و لب حوض بخارا» در BBCفارسی پخش شد که مطالب غریبی درباره تاریخ بخارا داشت. این برنامه مرزهای تحریف تاریخی را به شکل هولناکی جابه‌جا کرد.

عبدالرضا امیراحمدی مجری برنامه «صبح بخیر ایران» به دلیل تکرار یک اشتباه تغییر کرد.

عوامل سریال تلویزیونی «دخترم نرگس»، فردا یکشنبه پنجم مردادماه با حضور در واحد ارتباط با مخاطبان رسانه ملی به صورت مستقیم با مخاطبان گفت‌وگو می‌کنند.

 

روح الله رجایی سردبیر روزنامه جام جم به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

به گزارش آدینه نوین، حجت الاسلام محمدحسن کاویانی راد با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تشریح سیاست‌های بنیاد در عرصه فرهنگ اظهار

به گزارش آدینه نوین، سیدمرتضی موسویان مدیرعامل انجمن سوادرسانه‌ای ایران با اشاره به اینکه استفاده از فضای مجازی در کاهش هزینه‌های پژوهش و جستجوی اطلاعات نقش بسزایی

به گزارش آدینه نوین هفته گذشته بود که در شبکه‌های اجتماعی فیلمی دست به دست شد که نشان می‌داد یونس شکرخواه، از اساتید رشته روزنامه نگاری که در این اواخر در موسسه مطبوعاتی همشهری مشغول فعالیت بوده، بازنشسته شد. این خبر به رسانه‌های اصلی هم راه پیدا کرد، خبری که به جرأت مهم‌ترین ارزش خبری آن شهرت فردی بود که عصاره چهار دهه روزنامه نگاری کشور محسوب می‌شود.

سر تیتراخبار رسانه

آدینه نوین میزبان:

ما 184 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family