به گزارش آدینه نوین، دبیر اجرایی پنجمین اجلاس سراسری فعالان مردمی جهاد و شهادت تصریح کرد: مجموعه‌های مختلفی در حوزه جهاد و شهادت فعالیت دارند که اگر گردهم جمع نشوند امکان دارد نه فقط در راستای اهداف هم حرکت نکنند بلکه گاهی کارهای یکدیگر را خنثی کنند و به حیف و میل امکانات و استعدادها برسند اما اگر دور هم جمع شوند از موازی‌کاری پیشگیری و هم‌افزایی و هم‌گرایی می‌شود.

اولین کنگره ملی شهید اقتدار «حسن طهرانی مقدم» سه‌شنبه ۲۸ آبان سال جاری در سالن شهید «طهرانی مقدم» سازمان پدافند غیرعامل کشور افتتاح خواهد شد.

 

به گزارش آدینه نوین، آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب هر ساله همزمان با چاپ و انتشار برخی کتاب ها در بازار نشر برای  برخی آثار شایسته ای که به دست شان می رسد، «تقریظ» می نویسند.

به گزارش آدینه نوین، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به تازگی مقاله ای به قلم محمد جمشیدی منتشر کرده است که در آن دلایل حضور ایران در منطقه در رأس محور مقاومت تبیین شده است

مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری اردوی نشاط و سلامت ویژه بانوان جانباز قطع نخاع ‏سراسر کشور در شهرستان بندر انزلی خبر داد.‏

به گزارش آدینه نوین، فرزند ارشد شهید حسین همدانی، وهب نام دارد او هم اکنون کارمند بانک است و به تازگی مصاحبه ای درباره ابعاد مختلف شخصیت پدرش انجام داده است که در بخشی از آن به ابعاد فرهنگی شخصیت پدرش پرداخته است. در بخشی از این مصاحبه و در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ ایثار و شهادت مبنی بر اینکه از فعالیت‌های فرهنگی ایشان چه اطلاعاتی دارید، این طور پاسخ می‌دهد:

به گزارش آدینه نوین، هرساله خیل عظیمی از جمعیت ایران و سایر کشورهای جهان خود را به مراسم پیاده روی اربعین می‌رسانند. در این میان افرادی هم هستند که به دلایل مختلف نمی توانند

دبیر علمی هفتمین کنگره ادبیات سراسری پایداری از ارائه ۵۰ اثر و مقاله تخصصی و علمی به دبیرخانه این رویداد خبر داد

 

مراسم اختتامیه نخستین «جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی» امروز دوشنبه 10 تیر ماه در تالار خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

 

 

مدیر امور راهنمایان موزه گفت: آمار حاکی از افزایش معنادار بازدیدکنندگان نوروز 98 نسبت به نوروز 97 بوده است و نزدیک به 60 دردصد افزایش مخاطب در سال جدید داشته ایم.

سر تیتراخبار دفاع مقدس

آدینه نوین میزبان:

ما 456 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family