ایوب دهقانکار مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشور یادداشتی با عنوان عاشورا حقیقتی فراتر از تراژدی منتشر کرد.

حمید حسام یادداشتی به پاس زحمات محسن مؤمنی شریف، رئیس سابق حوزه هنری در حوزه اندیشه و آینه هنر اسلامی منتشر کرد.

یک شاعر در پی سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص زبان فارسی گفت: در سال های اخیر به واسطه حضور فضا مجازی زبان فارسی دستخوش تغییراتی شده و نفوذ کلمات بیگانه در شعر و کتاب‌های ادبی هم دیده می‌شود.

دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 ساعت 14:58

کشف 13 تن انواع مواد مخدر و روانگردان در کل کشور

نوشته شده توسط

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 13 تن انواع مواد مخدر و روان گردان در کل کشور در یک هفته اخیر خبر داد.

 

مهدی حق‌وردی طاقانکی کارشناس بازی‌های ویدیویی، فضای مجازی و کارشناس ارشد علوم تربیتی است. او در حوزه سواد رسانه‌ای فعالیت‌های گسترده‌ای داشته است. 

غیبت کبری سنگ محکی برای سنجش ایمان شیعیان در پذیرش تقدیر الهی است، پس باید به گونه‌ای رفتار کنیم گویی ایشان کنار ما حضور دارد و ما را می بیند، اما فعلاً توفیق دیدن ایشان از ما سلب شده است.

 

 
نادر خطایی، طنزپرداز، درباره ویژگی شخصیت و قلم مرحوم زرویی گفت: ابوالفضل زرویی سومین اتفاق بزرگ طنز بعد از انقلاب را رقم زد و کاری کرد که امروز بسیاری از شاعران به شکل تخصصی به سرودن شعر طنز روی بیاورند. از همین رو، طنز ایران تا ابدیت مدیون مرحوم زرویی نصرآباد است.

 

استاد میرجلال‌الدین کزازی در گفتگو با آدینه نوین  در خصوص آیین‌های ایرانیان در شب یلدا گفت: جشن و آیین شب یلدا یکی از کهن‌ترین آیین ها و جشن های ایرانی است.

 

سر تیتراخبار یادداشت و گفت و گوی فرهنگی

آدینه نوین میزبان:

ما 110 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سخنرانی های مهم

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family